Porządki!

Co nowego na Kurkach Domowych?

Aaaale się pozmieniało co? 😀 Kurki Domowe znowu świrują, zmieniają, wywalają. Od dziś porządek ma być, konkretnie, minimalistycznie i z pazurem! Co znajdziecie na naszej nowej witrynie? W skrócie wszystko to co może przydać się klasycznej Kurce Domowej czyli kobiecie, która kocha swoje gniazdko i z pasją angażuje się w jego życie. Wierzymy, że nie jesteśmy jedynymi istotami na tym świecie, które cieszy wypełnianie tzw. obowiązków domowych i które potrafią czerpać ogromną przyjemność z realizowania się w roli podręcznikowej Pani Domu. W środowisku ogromnej presji na zdobywanie szczytów, pomieszania płci i zatracenia podstawowych wartości w imię wyższego celu (który często nawet nie jest nasz), pokazujemy jak zorganizować przestrzeń życiową, pozwalającą na zwolnienie tempa i zaczerpnięcie oddechu. Jak dostrzec piękno w tym co najprostsze ale i najważniejsze – swoim wnętrzu, swojej rodzinie, swoim domu. Oraz jak dostrzec i docenić w sobie najpiękniejszą rolę jaką dała nam matka natura- po prostu rolę kobiety.

 

Wyzwania

Regularnie mamy zamiar zapraszać Was do naszych wyzwań, często związanych z aktualnościami na stronie, ale przede wszystkim dotyczącymi Kurkowych tematów. Organizujemy je po to byśmy mogły wspólnymi siłami zerwać nasze dupki z kanap i zrobić coś fajnego dla siebie i swojego otoczenia. W grupie ( a zwłaszcza złożonej z takich fajnych babeczek) raźniej!

Dział PANI DOMU

Dom to nasze biuro, kuchnia – restauracja, a współpracownicy tulą się do nas na dobranoc, czyli o tym jak w dobie kobiet sukcesu czerpać radość i satysfakcję z opieki nad domem i rodziną. Oraz o tym, że klasyczne wartości nigdy nie wychodzą z mody.

Dział KOBIETA

Znajdziecie tu wszystko to, co płeć piękną łączy, czyli typowo babskie sprawy. Zadbamy  o ciało i dopieścimy duszę. Wszystko krótko, prosto i czytelnie by zostało jak najwięcej tego co ważne – czasu dla siebie!

Dział MAMA

Kącik dla Domowych Mam, zwłaszcza tych świeżych. Pomysły na zabawy, wspomaganie rozwoju i zachowanie bliskich relacji z dzieckiem. W skrócie wszystko co może się mamie w jej codzienności przydać, by odnaleźć wszystkie blaski rodzicielstwa, a pokonać cienie.

 

 

A może macie ochotę na coś jeszcze? O czym chciałybyście poczytać?

Dodaj komentarz